خصوصیات و ویژگی سایت تعمیرات لامپ

این سایت یک سایت بسیار مناسب وزیباست که بصورت چند منظوره و برای مصارف و استفاده های شرکتی، دیجیتال مارکتینگ، سئو مارکتینگ و … عرضه شده است.

درباره استفاده های این سایت چندمنظوره گفتیم اما نگفتیم در چه زمینه هایی میتوان از آن استفاده کرد؟ از این سایت فوق العاده وردپرسی میتوان برای طراحی سایت های شرکتی، سایت هایی که خدمات تولید محتوا ارائه می دهند، سایت هایی که خدمات دیجیتال مارکتینگ و سئو انجام میدهند و همچنین سایت های فروشگاهی استفاده نمود .

تناسب کدنویسی با افزونه محبوب اسلایدر روولوشن

اسلایدر روولوشن که یک اسلایدر فوق العاده برای طراحی اسلایدرهای یک وبسایت وردپرسی هست به طرز عجیبی با کدهای این سایت تناسب و سازگاری دارد و این خود در دموهای این سایت هویداست .

داشبورد بسیار قوی و اکسپرت

مجهز بودن به یک داشبورد و صفحه مدیریت قوی و کاملا حرفه ای و اکسپرت همچنین سادگی و راحتی کار با این پنل کاربری که در آن از تکنولوژی های ریداکس استفاده شده است باعث شده کاربر بتواند همه بخش های وبسایت خود را تغییر دهد یا سفارشی سازی کند و از نصب افزونه های اضافی بی نیاز شود. بخش های مانند هدر یا فوتر جاهایی هستند که نیاز به طراحی های فوق العاده دارند و همگی در این سایت دیده شده است .

تناسب کدنویسی با افزونه فروشگاهی ووکامرس 

اگر تا به حال فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده باشید حتما ووکامرس برای شما نامی آشناست چرا که برترین فروشگاه ساز وردپرس است و با ویژگی های خیلی خوب خود نظر همه اهل فن را در زمنیه ساخت فروشگاه در بستر وردپرس به خود جمع کرده است.خبر خوب اینکه سایت به طرز چشمگیری با افزونه ووکامرس سازگاری و تطابق و تناسب دارد و این یعنی آسودگی خاطر از هر گونه تداخل توابع در سیستم عملکردی وردپرس .

تناسب کدنویسی برای موتورهای جستجو و سئو

برای بهینه بود یک وبسایت از دید موتورهای جستجو باید حتما در موقع توسعه سایت به آن توجه کرد که این همان کاری است که توسعه دهندگان این سایت، این اصل را مبنای کار خود کرده و تمام سایت را بر این اساس طراحی نموده اند تا کاربران بتوانند به راحتی وبسایت های خود را با حداکثر بازدهی سئو نمایند.

 

مشاهده آنلاین سایت