طراحی سایت سئو و تولید محتوا ارزان بصورت حرفه ای در وب ونتو!

افزونه Revolution Slider یک افزونه قدرتمند برای ساخت اسلایدرهای حرفه‌ای برای سایت وردپرسی شما است. با استفاده از این افزونه، می‌توانید به سادگی و با کیفیت بالا اسلایدرهای زیبا و متحرکی را برای سایت خود ایجاد کنید. در ادامه به برخی از قابلیت‌های این افزونه می‌پردازیم:
۱. قابلیت ویرایش تصاویر و متن‌ها Revolution Slider به شما اجازه می‌دهد تصاویر، متن‌ها و انیمیشن‌ها را با استفاده از ابزارهای ساده و کاربرپسند خود ویرایش کنید. شما می‌توانید متن‌های خود را با فونت‌های مختلف تنظیم کرده، تصاویر را محو و شفاف کرده و حتی برای آن‌ها افکت‌های مختلف و حرکات انیمیشنی تعریف کنید.
۲. قابلیت تعیین زمان نمایش تصاویر و انیمیشن‌ها با Revolution Slider می‌توانید تصاویر و انیمیشن‌ها را برای نمایش به مدت مشخص تعیین کنید. همچنین، می‌توانید تنظیم کنید که تصاویر و انیمیشن‌ها به صورت اتوماتیک پخش شوند و یا با کلیک کاربر نمایش داده شوند.
۳. قابلیت پیش‌نمایش و تست اسلایدر شما می‌توانید با استفاده از قابلیت پیش‌نمایش Revolution Slider، اسلایدر خود را قبل از نمایش آن برای بازدیدکنندگان سایت بررسی کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از ابزار تست این افزونه، به سادگی از کیفیت و سرعت لود اسلایدر خود مطمئن شوید.
۴. قابلیت اتصال به فایل‌های مختلف Revolution Slider به شما اجازه می‌دهد تصاویر، ویدئوها، پیش‌نمایش‌های وب، لایه‌های PSD و بسیاری موارد دیگر را به سادگی به اسلایدر خود اضافه کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از این افزونه، اسلایدرهای خود را به سادگی به شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و توییتر اشتراک گذارید.
۵. قابلیت تنظیم آمار بازدید اسلایدر Revolution Slider به شما امکان می‌دهد تا آمار بازدید اسلایدر خود را مشاهده کنید و به این ترتیب بتوانید با بررسی کارایی و کاربردی بودن اسلایدر خود، بهبود آن را در صورت نیاز انجام دهید.
با توجه به مزایای فوق، Revolution Slider بهترین گزینه برای ساخت اسلایدرهای حرفه‌ای و بی‌نظیر برای سایت وردپرسی شماست.
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *